budownictwo – jaki nadzor jest potrzebny

budownictwo - jaki nadzor jest potrzebny

Ile Konstruktorzy Bądź na dom

Po wszystko jest powiedziane i zrobione, to ile budowniczy odejść z?

Czy zastanawiasz się, jak budowniczy decyduje co ładować do nowego domu? Wiesz, że płacisz za graty, dywan, osprzęt i wszystkie szczegóły, ale jak jest ostateczna cena określona?

Kupno domu wymaga dużo pieniędzy. Koszt zależy od wielu różnych czynników, w tym budowy, gruntu i marketingu oraz kosztów administracyjnych dla budowniczego. I oczywiście, zysk netto .

Brzmi łatwiejsze do zrozumienia?

Większość budujących pobiera się w podobny sposób. Budowa domu będzie wynosić około 50% ceny bazowej domu.

Istnieje kilka kosztów w czynnika budowy. Są to koszty bezpośrednie, które są kije i cegły. Są to wszystkie materiały, które go do domu, z drewna na beton i Windows na dywanie.

Praca jest zazwyczaj głównie dostarczane przez podwykonawców zatrudnionych przez producenta.

Następnie są koszty budowy pracy. Są to koszty związane z pracy wykonywanej przez pracowników budowniczego. Wychodzą one wraz z kosztami pośrednimi, które są zwykle wykonywane przez pracowników budowniczego. Obejmują one prace korekcyjny, który odbywa się naprawić wszelkie błędy przez podwykonawców.

Zostanie także uiścić odsetki budowlanych przy domu. Aby sfinansować zakup działki i kosztów budowy zanim zapłacisz budowniczy, konstruktor bierze pożyczkę w banku. Koszt kredytu wraz z odsetkami i wszystkimi opłatami, będą zorientowali się ceną bazową, którą płacisz.

Rzeczywisty koszt partii może wynosić od 25% do 40% ceny podstawowej. Z koszt ziemi ciągle idzie w górę, zwłaszcza w pobliżu obszarów metropolitalnych, część partii wzrosła w ostatnich latach. Dodano do kosztów gruntów są jakieś ulepszenia poza miejsce, takie jak woda i kanalizacyjnych linii, rozwój ulic, ograniczenia i podłogowych oraz dróg dojazdowych i chodników.

Artykuł dzięki: