budownictwo jako hobby

budownictwo jako hobby

Zakup nowej konstrukcji

I niedawno miał interakcje z kilku nabywców, którzy kupili lub są w trakcie zakupu nowych domów budowlanych. W takich sytuacjach, kupujący nie wprowadzają własne czynnik w procesie zakupu i obecnie realizuje następujące zagadnienia:

Konstruktorzy dają dobre zniżki off „modelu bazowego” w swoich domach, ale kupujący będzie uaktualnić wielu przedmiotów, więc wspina cen.

Na $ 400.000 domu, nie jest niczym niezwykłym, aby skończyć z $ 40,000 – 60,000 $ w rozbudowę. Jest to często znacznie powyżej oczekiwań kupującego.

Większość budowniczych trzymać mocno na ceny uaktualnień, ponieważ wiele z tych elementów stanowi zdrowe marże dla budowniczego.

Na tym rynku, prawie wszystko jest do negocjacji, ale trzeba wiedzieć, o co pytać i kiedy. Większość nowych nabywców budowlane nie są wystarczająco zaznajomieni z procesem poznania tych rzeczy.

Konstruktorzy czasami wyczyścić swoje „domy SPEC,” Domy, które zostały zbudowane bez podpisanej Umowy Sprzedaży, przy wycenie znacznie niższy niż zamĂłwienie wersji tego samego modelu.

Przedstawiciel budowniczy będzie bardzo pomocny i przyjazny, ale jest tam reprezentujący budowniczy i robi wszystko, aby dostać się do zakupu od nich.

Gdy konstruktor kończy się rozwój, będą często znacznie spadek ich ceny w ciągu ostatnich kilku domów, starając się wyjść szybko. Tylko w ten weekend widziałem $ 400.000 Nowa konstrukcja dwa historia domu w Albertville sprzedaży poniżej $ 300,000. Był jeszcze jeden, który był $ 350000, ale teraz jest zredukowana do $ 275.000.

Większość budowniczych oferują kupującego agenta prowizji domyślnie (wszystko w MLS wymagane jest posiadanie spółdzielczego prowizji) i to najczęściej nie zmienia cenę jeśli wprowadzą w swoim własnym środkiem, czy nie tak jest w twoim najlepszym interesie wywiad kilku agentów i zdecydować się na pracę z jednym, zanim zdecydujesz się na zakup nowej budowy domu.

Środek Edina Realty Aaron Dickinson pracuje z kupujących, sprzedających, banków i inwestorów w Twin Cities, obszar MN i jest autorem bloga Twin Cities Nieruchomości i Minneapolis Nieruchomości Blog.

Artykuł dzięki: