maszyny specjalistyczne do prac w rolnictwie

maszyny specjalistyczne do prac w rolnictwie

Ile domów płacą którzy nie mają właściwej izolacji? Niektórzy aż 2000 $ rocznie lub więcej, więc rozciągać się, że ponad 10 lat i można zapłacić do izolacji 10 razy lub umieścić w panelach słonecznych, na przykład. Co cię wykorzystać dziadek powiedzieć? Czy to dobrze za pierwszym razem. Niestety, tak się nie stało, a właściciele domów są pozostawione trzymając torbę.

W obronie, gdy homebuilders powiedzieć, że gdyby mieli, to niektórzy ludzie nie są w stanie na zakup domu na pierwszym miejscu i nie chcieli mieć dom do zamieszkania w. Jednak, jeśli cena były podniesione i będzie zakupili wielkość bardziej umiarkowane w domu, może nie byłoby w obliczu wykluczenia teraz.

Więc, kto jest winny? Wszyscy są i celownik jest 20/20, choć tylko na płycie, „a nie mówiłem!” Tak, już w 1999 roku przewidział to wszystko i jesteśmy dziś. Mogę ci to powiedzieć, byłbym bardzo szczęśliwy, że mylił się na wszystko, że jak patrzę na najbliższe trzy kwartały w sektorze nieruchomości. Coś do rozważenia w 2008 roku.

„Lance Winslow” – Online Think Tank Forum Forum. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/. Lance jest online pisarz na emeryturze.

Artykuł dzięki: