maszyny szwalnicze specjalistyczne

Jeśli nie chcesz mieć lokatora w nieruchomości w momencie osiedlenia się upewnić, że można zaznaczyć pole „nieobsadzone posiadaniu” przed podpisaniem umowy.

ulepszenia

Upewnij się, że pole dla każdej Poprawy zawartych w zakupie jest zaznaczone lub nie może uzyskać poprawę w rozliczenia.

wtrącenia

Upewnij się, że pole dla każdego włączenia zawartych w zakupie jest zaznaczone tak, jakby nie istnieje żadne zobowiązanie sprzedającego do opuszczenia pozycji w momencie rozliczenia.

wyłączenia

Upewnij się, że nie istnieją wyjątki, które nie są świadomi.

Dane nabywcy i jego / jej solicitor jeśli mają jeden będzie pokazany.

Jeśli kupujesz nieruchomość z kimś w akcje nierówne upewnić się, że różne akcje pokazane są tutaj.

Cenę, depozytu i równowagi należy uiścić w momencie rozliczenia będą wyświetlane.

Jeśli nie płacą 10% Ceny Zakupu jako depozytu upewnij się, że jest to wyraźnie stwierdzone tutaj, albo będziesz z naruszeniem umowy, jeśli nie zapłacić pełną 10%.

Podpisy i podpisania umowy

Nabywca podpisze jeden egzemplarz umowy i Sprzedający podpisze kolejną kopię umowy.

Kontrakty są następnie wymieniane i Sprzedający (lub jego / jej solicitor) otrzymuje kopię podpisanego przez Zamawiającego i Kupującym (lub jego / jej solicitor) otrzymuje kopię podpisanego przez Sprzedającego.

Jeśli istnieje „ochłonięcie” okres (tj. Okres (zazwyczaj 5 dni roboczych), w którym Zamawiający może zmienić jego / jej umysł i stracić tylko 0,25% ceny zakupu tego zacznie biec od daty Exchange) ,

Najmu – Wspólne Lokatorzy / Lokatorzy wspólnego, Najemcy w Akcji nierównego

Jeśli kupujesz nieruchomość z kogoś innego należy wziąć pod uwagę to, co się stanie z zakładowym wypadek swojej śmierci. To zależy od ustaleń Tenancy pod którym można zakupić.

Mówiąc prościej:

Jeśli będzie właścicielem nieruchomości w równych częściach z innej strony i chcesz o tym drugą stronę, aby automatycznie dostać swoją część własności powinien umrzeć, zaznaczyć pole „wspólne lokatorów.
Artykuł dzięki: