specjalistyczne maszyny szwalnicze

specjalistyczne maszyny szwalnicze

nieruchomość komercyjna

mogą być reklamowane i sprzedawane bez umowy na sprzedaż.

Z nieruchomości niemieszkalnych nie może rzeczywiście dostać, aby zobaczyć umowy, dopóki wszystkie warunki zostały uzgodnione.

W tym artykule będę określoną kilka wskazówek, na co zwracać uwagę w NSW umowy sprzedaży (na podstawie wersji Edition Law Society 2005), który jest najczęściej używany.

Co jest w umowie sprzedaży?

Na stronie głównej

Na awersie określono pewne bardzo ważne dane, takie jak:

Kto to jest agent nieruchomości, jeśli taki istnieje?

Ważne jest, aby sprawdzić, czy agent nieruchomości sprzedaje ci, że nieruchomości to jeden nazwany na pierwszej stronie, lub szczególnych warunków w umowie może sprawić, że zobowiązany do zapłaty prowizji Agentowi na pierwszej stronie.

Może to być bardzo kosztowne

Kto Sprzedający i ich solicitor jest?

Sprawdź, czy dane Sprzedającego są dokładnie takie same jak dane określone w pierwszym wykazie w tytule Search, który zostanie zawarty w umowie sprzedaży.

Data zakończenia

Informuje o tym, jak długo mają od podpisania umowy i płacenia depozyt aż trzeba zapłacić pozostałą część ceny zakupu.

Upewnij się, że termin ten jest nierealny jako specjalny warunek w umowie będzie można zobowiązany do zapłaty kar i odsetek, jeśli nie Settle (zakończenia kontraktu) w dniu zakończenia.

Adres nieruchomości i jaki jest jego prawnym odniesienia tytuł.

Sprawdź, czy Tytuł Wyszukiwanie i inne dokumenty w umowie wszystkie mają te same numery referencyjne tytuł na nich i odnoszą się do nieruchomości, którą kupuje.

Czy nieruchomość będzie nieobsadzone lub mieć najemca w tym momencie rozliczenia?

podkłady higieniczne

Należy uważać, że jesteś szczęśliwy, że najemcy w lokalu przy rozstrzyganiu, czy „Z zastrzeżeniem obowiązującym na polu dzierżaw ‚jest zaznaczone jako oznacza to, że dzierżawa przejdzie do ciebie.

Artykuł dzięki: