budownictwo europejskie – czym sie rozni

budownictwo europejskie - czym sie rozni

4. Kupcy Poziom trudności: Addfive do 40 procent do kosztów pracy dla rzemieślników z niżej przeciętnych umiejętnościach.

5. Małe Praca: Dodaj 30 do 50 procent do drobnych prac, gdzie wymagany jest montaż i dopasowanie materiałów, sąsiednie powierzchnie muszą być chronione, a miejsce pracy jest zajęte w trakcie budowy.czytaj więcej na naszej stronie

6. poważnej klęski Praca: Dodaj 25 do 50 procent do kosztów prac wykonanych w następstwie poważnej powodzi, pożaru, trzęsienia ziemi, tornada czy huraganu. Wykwalifikowanej siły roboczej może być brakuje i prawdopodobnie będziesz musiał zadowolić się niezależnie isavailable pracy i płacić więcej za to jak dobrze.

7. trudnych warunkach: Dodaj 10 do 35 procent do kosztów dla wymagających specyfikacji inspekcji sztywnych, wymagającego właściciela lub niedoświadczonego architekta.

Podczas oceny prac budowlanych jest trudna umiejętność, identyfikacji warunków pracy może pomóc w ustaleniu realistycznego koszty pracy dla zadania. Nigdy dokonać oszacowania wyłącznie z planów. Zawsze odwiedzić miejsca pracy w celu ustalenia rzeczywistych warunków.

Artykuł dzięki: