budownictwo – jak wygladaja studia

budownictwo - jak wygladaja studia

W tym przykładzie, plan dwa prawdopodobnie będą droższe w budowie, ponieważ jego złożoności. Konstruktor pewno wziąć to pod uwagę.

2. Materiał i robocizna

Koszt materiału i robocizny jest sprawa na chybił trafił. To jak oglądanie na giełdzie z dnia na dzień. Cena materiału mogą zmieniać się codziennie, a czasami nawet w tym samym dniu. Jest to szczególnie prawdziwe w kosztach drzewnym. Wybór między materiałów, takich jak cegły lub bocznicy i więźby drewna lub kołków stalowych przesunąć cenę budynku w różnych kierunkach. Dokonywanie wyboru materiału mogą zmieniać kosztorysów jeśli liczby nie są monitorowane. W zależności od klimatu budynku, koszt pracy będzie się wahać. Wykwalifikowanej siły roboczej jest na wagę złota w dynamicznie rozwijającym się rynku domów. Więc jeśli budujemy w tym okresie, sama praca może zwiększyć koszt budowy domu.

3. Wykończenia wnętrz

Twój wybór wykończenia również odgrywać rolę w ogólnym koszcie budowy domu. Rodzaj podłogi, wykończenia ścian, sufitu leczenia, urządzeń i szafki wszystkie odgrywać rolę w cenie spekulowali na budowę. Wybór aktualizacji przedmiotów, takich jak szafki kuchenne luksusowe lub górnej linii urządzeń do gotowania może zwiększyć się ceną za dziesiątki tysięcy dolarów. Prawdopodobnie jest to obszar, w którym właściciel domu może mieć największy wpływ na cięcie kosztów. Jednak często jest to obszar, w którym koszty wymykają się spod kontroli nie z winy producenta w domu.

Jak widać, istnieje wiele rzeczy, które wpływają na ogólną ceną. Te trzy punkty wymienione powyżej główne czynniki powinny być brane pod uwagę. Mimo, koszt za metr kwadratowy metody stóp jest wadliwy, to ma swój cel. Cel ten ma być punkt pomiarowy do kosztów budowy domu.

Odwiedź designevolutions.com aby uzyskać więcej informacji na temat kosztu kwadratowy metody stopy i sposobów, aby zaoszczędzić na własnych kosztów budowy domu.Kirya Duncan jest właściciel i główny projektant Design ewolucje Inc., GA mieszkalnych firma projektowa, która specjalizuje się w dom planów akcji oraz usług projektowych Custom House.

Artykuł dzięki: