budownictwo naturalne – czym jest

budownictwo naturalne - czym jest

Osadzonej plan, który pokazuje położenie obiektu w stosunku do właściwości otaczających;

Certyfikat zgodnie z § 149 ustawy o planowaniu i oceny środowiska, od 1979 Rady, która pokazuje zagospodarowania przestrzennego terenu i informacji odnoszących się do gruntów, takie jak poszerzenie dróg, dziedzictwa notowań, afektacji przeciwpowodziowej.terapia rodzin białystok

Jest to ważne, ponieważ może to wpłynąć na plany budowy.

Drenaż Schemat od Instytucji Wodnej lub Rady, która pokazuje, gdzie kanalizacja przebiega w odniesieniu do nieruchomości.

Kopia umowy najmu budynku, jeżeli nieruchomość jest dzierżawiona.

Kopia ubezpieczenia gwarancyjnego Budownictwo mieszkaniowe dla nieruchomości, jeśli w domu lub wszelkie prace remontowe są poniżej 6 lat.

Celem umowy

Będziesz w stanie uzyskać wiele informacji w odniesieniu do nieruchomości poprzez czytanie umowy.

Będzie to określono dokładnie, co kupuje i daje dużo informacji w stosunku do tego, co rozwój można podejmować na terenie posesji.

Podpisania umowy

Czas, że umowy są Exchange ma ogromne znaczenie w procesie zakupu, jak niezależnie od słownych negocjacji, które odbyły się żadna ze stron (tzn. Kupujący lub sprzedający) jest prawnie zobowiązany, aby kontynuować aż podpisanych egzemplarzy umowy są wymieniane.

Nabywcami nieruchomości mieszkalnej często mają okresu możliwości wycofania się z 5 dni roboczych od daty podpisania umowy, podczas którego mogą zmienić zdanie wycofać ze sprzedaży. Będą jednak utracą 0,25% depozytu, że zapłacona w momencie Umowy zostały zamienione.

Jeżeli umowa nie zezwala na ochłonięcie okresu wypowiedzenia na podstawie sekcji 66W ustawy Conveyancing 1919 będą musiały być przygotowane przez adwokata wskazując, że kupujący wie, że nie ma możliwości wycofania się i że on / ona będzie związany jak tylko podpisać umowę i zapłacić uzgodnioną depozyt (zazwyczaj 10% ceny zakupu cena).

Artykuł dzięki: