budownictwo nowoczesne a tradycyjne

budownictwo nowoczesne a tradycyjne

Koszt budowy Modular – co robi Price Tag Mean na Modular Home

Masz cytat na tym modułowego planu domu kochasz tak bardzo. Ale, jak można analizować? Tylko co to cena obejmuje? Możesz być niespodzianka!

Realny koszt budowy domu modułowego zawiera o wiele więcej rzeczy niż metce na samego siebie. Teraz może się to wydawać logiczne ciebie, ale przez lata odkryłem, że wiele osób po prostu nie są świadomi, że wszystko jest zaangażowany. Chcesz być mądry shopper więc niech to wyjaśnić niektóre z zamieszania.

Koszty Behind the Price Tag

Oto szybki rzut oka na niektóre z rzeczy, które będziesz musiał dodać do metce modułowego domu. Każda firma ma swój własny sposób robienia rzeczy, ale to daje kilka wskazówek do rozważenia podczas badań:

Ulepszenia dotyczące wykończenia elementów: Zazwyczaj, będziemy chcieli, aby uaktualnić rzeczy takie jak przycinanie, szafki, wykładziny podłogowe, blaty i opraw oświetleniowych, aby wymienić tylko kilka.

Pozwolenia na budowę i opłaty: To jest taka sama, jak wymagana dla budowania witryny wybudowany dom od podstaw.

Przygotowanie gruntów i założenia: Musi być tak, że wymagająca gotowych domu pasuje idealnie.

No i systemów septycznych: Oczywiście, jeśli jesteś w mieście z tych usług już na swoim miejscu, będziesz wciąż muszą płacić za opłaty hook-up.

Wysyłka do swojej działki budowlanej: To może być lub może nie być uwzględniane we wstępnych cytatów. Często nie jest wliczony w cenę, ponieważ nie ma sposobu, aby wiedzieć, koszty wysyłki, dopóki nie wiedzą, gdzie ich potencjalny klient buduje.

Montaż głównych sekcji modułowych: Ponownie, to zazwyczaj nie jest zawarte w podstawowej metce. Maszyn jest potrzebne i przeszkolonych wykonawców zostanie zatrudniony.

podwykonawcy Trade: niezbędny do przeprowadzenia instalacji elektrycznych instalacjach sanitarnych, grzewczych i powietrze, a raz sekcjach są montowane

Artykuł dzięki: