gdzie znalezc odpowiednie maszyny specjalistyczne

gdzie znalezc odpowiednie maszyny specjalistyczne

Dlaczego Southern California domów wybudowanych z małym lub bez izolacji

Nie tak dawno temu wybitny California Pośrednik zapytał o kwestiach dotyczących tak wiele nowych domów, które zostały zbudowane w południowej Kalifornii, zanim pękła bańka bez izolacji w ścianach lub na poddaszu:

Dlaczego Southern California domów wybudowanych z małym lub bez izolacji?

Jest to znakomity pytanie i jedna, która zasługuje na godną odpowiedź. Widzicie, nowe domy nie muszą włożyć wiele izolacji w domach i dlatego nie, rzeczywiście powinny one mieć większą izolację. Robi się zarówno na zimno w nocy i bardzo gorąco w ciągu dnia dość często. Brak odpowiedniej izolacji po prostu zabija budżety rodzin Kalifornii.

Jasne, że klimat w Kalifornii jest nie do przebicia, może dlatego Los Angeles County jest ponad 460 mil kwadratowych betonu z niektórymi 16,5 mln ludzi żyjących na nim, i to rośnie! Ludzie wciąż pakowanie go w ruch jest również wzrasta wraz z smogu i zużycia energii. Tak więc, można by pomyśleć, że domy miałby lepszą izolację, aby zatrzymać brązowe out lub toczenia zamroczenia w szczycie sezonu letniego z upału.

Dodatkowo miejskiej wyspy ciepła jest to ogromny problem, jak również, to na ogół 5-7 stopni cieplejsze ze względu na cały ten beton, który posiada w ciepło, nawet w nocy, więc czasami nie stygnie tak jak powinien w środku malowniczego noc. Oczywiście, problem ten musi zostać ustalona, ??a wszystkie domy powinny mieć izolację w nich, przynajmniej na tyle, aby trzymać w klimatyzację, która działa pełną parą.

Są jeszcze inne kwestie, które należy rozważyć też, jak boom ostatnia Obudowa produkowana domy z prędkością break-szyi z marnej jakości wykonania, poważnie niektórych domach byli cali w szwach, więc trudno jest pozostać energooszczędny, gdy wyciek ciepło w noc i pozwalają ciepło w czasie gorących letnich dni.

Artykuł dzięki: