jakie przedmioty na studiach budowniczych

jakie przedmioty na studiach budowniczych

Home Building koszty pracy – Jak kontrolować

Większość projektów budowlanych budowa domu są szacowane na podstawie obowiązującej kosztów materiałów i stawki godzinowej do naprawy, instalacji lub budowy projektu. Większość wykonawców wiedzieć szybkości produkcji ich załóg „i można oszacować z dokładnością.

Jednak pewne warunki, które wpływają na koszty budowy są poza kontrolą wykonawcy. cen materiałów, na przykład, wzrost i spadek zgodnie z ogólnokrajowym lub światową podażą i popytem, ??cementu, drewna i surowców. Produkcja będzie także zmienić warunki na budowie, które mogą zmieniać z godziny na godzinę (w przypadku złej pogody) lub pracy (jeśli istnieje niedobór materiałów lub gdy część pracy musi być wykonywane z rusztowań lub drabin).

Warunki pracy mają istotny wpływ na pracę. Jeśli masz szczęście wystarczy, aby pracować z bardzo doświadczonych handlowców na doskonałym miejscu pracy w idealnych warunkach pogodowych, nie powinno być łatwiej szacowania kosztów robocizny. Ale jeśli pogoda ciągle się zmienia, nowi pracownicy są dodawane do swojej załogi, lub jeśli trzeba dopasować materiały, co już zainstalowany, załoga nie będzie wykonywać w swoim zwykłym tempie. Przed oszacować koszt robocizny przy następnym projekcie budowlanym domu, spojrzeć na tej liście, aby sprawdzić, czy któryś z warunków przedstawionych może wpłynąć na pracę.

1. gorących lub zimnych temperatur: Dodaj 10 do 15 procent do kosztów pracy, gdy temperatura pracy wynosi powyżej 95 stopni lub poniżej 40 stopni C. Peopledon’t pracują tak wydajnie, w ekstremalnych temperaturach.

2. ciasnych miejscach pracy: Dodaj 15 do 25 procent do kosztów pracy, gdy praca musi być wykonywana przy użyciu drabiny, rusztowania, lub w przestrzeni przeszukiwania.

3. Czynnik Wysokość: Dodaj jeden procent do kosztów na każde 10 stóp wysokości, że materiały muszą być zniesione powyżej poziomu gruntu.

Artykuł dzięki: