maszyny specjalistyczne w rolnictwie ekologicznym

maszyny specjalistyczne w rolnictwie ekologicznym

4 Opcje można negocjować przy zakupie nowej konstrukcji Nieruchomości

Oto tylko niektóre z opcji i ulepszeń może chcesz mieć swojego agenta nieruchomości rozmawiać z wybranym konstruktora:

Podłogi – „Standardowe” na podłogi jest tani dywan i cienka wyściółka. Jeśli wybierasz się na podłogi z drewna, również nie może dostać to, czego sobie wyobrazić. Ważnym jest, aby pamiętać, że większość budujących swoje pieniądze na modernizacje i opcji. Chociaż mogą one oferować uaktualnienia wysokiej jakości podłogi, może być rzeczywiście tańsze, aby go kupić samodzielnie, a nie przez producenta. Czy badania i albo mają agent nieruchomości starają się negocjować w dół do ceny bliżej do tego, co cię to kosztować, lub użyć najtańszy materiał możliwe budowniczy i poprosić ich, aby nie skleić lub przykleić go w dół.

Sanitarny i terminarz – Czy chcesz ulepszenia lub dodatkowych urządzeń wodno-kanalizacyjnych i (jak barkiem lub innej lokalizacji dla pralki i suszarki), są łatwiejsze do zrobienia, zanim Houston nieruchomości jest zakończona.

AGD – Sprawdź, co marka i model budowniczy spodziewa się wykorzystywać dla swoich urządzeń. Najwięcej razy, agent nieruchomości może przynajmniej wynegocjować lepszy model, jeśli nie preferowaną marką.

Drzwi – Drzwi, zwłaszcza drzwi wewnętrzne są zwykle cienkie, nieizolowany i łatwo ulegają uszkodzeniu. Chociaż może to być w porządku w niektórych obszarach, innych obszarach mogą wymagać lepszej jakości drzwi. Jest to zdecydowanie miejsce dla agenta nieruchomości i budowniczego do negocjacji.

Upewnij się, że rozumiesz opcji, należy uaktualnić pakiety i promocje dla nowych Houston nieruchomości przed podpisaniem umowy!

Artykuł dzięki: